REKLAM İZLERKEN GELİR ELDE ETMENİZ MÜMKÜN! ‘KÖRK’ HEMEN İNDİRİN !

REKLAM İZLERKEN GELİR ELDE ETMENİZ MÜMKÜN! İŞTE KÖRK

Filminiz ya da diziniz, izlemekte olduğunuz herhangi bir video reklam ile bölünmüş olabilir. Ve bu sizi bir hayli rahatsız etmiş de olabilir.Fakat artık reklamlar sizin kazancınız.Sadece 5 basit adımda reklamlardan para kazanmaya başlamak için; Android telefonundan Play Store’gir. KÖRK uygulamasını yükle. Herhangi bir reklam aç. KÖRKLE. Gelsin paralar!

Televizyon izlerken gelir elde etmek artık mümkün! Televizyon reklamlarını gerçek para ödülüne çevirin.

KÖRK’ü indirip üye olarak televizyondan kazanç sağlayın. KÖRK ile gerçek para kazanmak hem eğlenceli hem de çok kolay! Hemen indirin ve üye olun!

KÖRK (Kişiye Özel Reklam Kampanyaları), tüketici ile reklam verenler arasında farklı ve güçlü bağlar kuran, yeni nesil bir mobil uygulamadır. Niş İşler Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından hayata geçirilen uygulama, kullanıcıların gün içinde hangi reklamlarla temas ettiklerini tespit ederek; onlara kişiye özel, kazanç fırsatları sunar.

KÖRK Nedir ?

KÖRK; televizyon reklamlarının izlenirliğini ölçen,görsel ve işitsel medyadaki reklam kampanyalarının izleyicide nasıl karşılık bulduğunu tespit eden,ayrıca sunduğu eğlenceli yarışma platformu ve benzersiz teşvikleriyle reklam izlenirliğini arttırmayı hedefleyen yeni nesil bir akıllı telefon uygulamasıdır.

HEMEN İNDİRİN !

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kork.korkAndroid